کاشت موی طبیعی در یک نگاه

کاشت موی طبیعی در یک نگاه

 HAIR TRANSPLANTATION

 

 

کاشت مو به معنی انتقال ریشه موها از قسمت های پر موی سر به نواحی طاس یا کم مو است. در این عمل پشت سر و دور سر بانک مو یا ناحیه اهداکننده محسوب می شود. البته این کار به نحوی انجام می شود که پشت سر دچار کم پشتی نشود.

کاشت مو یک عمل سرپایی طولانی است ولی نیازی به بستری شدن در بیمارستان یا کلینیک ندارد. در این عمل مشابه کارهای دندان پزشکی از بیحسی موضعی استفاده می شود. این عمل به بهترین نحو توسط متخصصان پوست و مو انجام می گیرد.

مبنای علمی یا تضمین علمی رویش موهای کاشته شده چیست؟

 تجربه 40 ساله دانشمندان نشان داده است که چون موهای ناحیه اهداکننده در برابرهورمون مردانه مقاوم هستند پس از انتقال به ناحیه طاس نیز خاصیت خود را حفظ کرده و به رشد و حیات ادامه خواهند داد فراموش نکنید که علت اصلی ریزش موهای سر هورمون مردانه است.درعمل کاشت مو فقط جابجایی یا انتقال مستقیم مو هاصورت می گیرد نه کشت و زایش موهای جدید.

آیا کاشت مو تنها راه موثر و قابل قبول در درمان  طاسی است؟

 بله . البته افرادی که کاملا طاس نیستند بهتر است علاوه بر کاشت مو در نواحی خالی سر با مصرف دارو جلوی ریزش موهایشان گرفته شود.  

7 واقعیت مهم درباره کاشت مو

1- در طاسی های وسیع در 2 مرحله کاشت مو به فاصله یک روز (روش ترکیبی)  5000-10000 تار مو کاشته می شود. البته اگر بانک موی پشت سر کافی باشد می توان با تکرار عمل پس از 9 ماه تعداد موها را به 10000-16000 تار افزایش داد.

2-پرپشتی موهای کاشته شده در طاسی های وسیع نصف میزان موهای خدادادی است.

3-موهای کاشته شده پس از سه ماه شروع به رشد خواهد کرد و نتیجه نهایی پس از 9-12 ماه کامل می شود.

4-از موهای دیگران نمی توان برای کاشت استفاده کرد زیرا بدن فرد آن را نمی پذیرد.

5-از لیزر در کاشت مو استفاده نمی شود.

6-از موهای بدن یا دست و پا نمی توان برای کاشت موی سر استفاده نمود حتی در افرادی که  بدن پرمویی دارند. موهای بدن حین بیرون آوردن صدمه دیده و بر روی سر رشد نمی کند.

7-کاشت مو با دو روش  FIT(بدون جراحی ولی موها ی سر باید تراشیده شود) ،FUT (با برش جراحی ولی بدون نیاز به تراشیدن موها) یا ترکیبی از این دو انجام می شود.

 

مشاوره

لطفا جهت مشاوره تعیین وقت نمایید.

شاد و سلامت باشید


آدرس

 تهران ، خیابان تخت طاووس ، نبش میرزای شیرازی شمالی ، ساختمان پزشکان ۱۱۱ ، طبقه ۳ واحد۹

تلفن

88712107


ساعت تماس

شنبه تا چهارشنبه ۹صبح تا ۸شب

پنجشنبه ها ۹-۱۴ 

 

 

/ 0 نظر / 22 بازدید