قیافه شما در ده روز اول

قیافه شما
در ده روز اول بعد از کاشت مو

 

آثار کاشت مو ظرف یک هفته یا ده روز  برطرف شده و  ردی در چهره باقی نخواهد ماند. در این ده روز می توان برای پوشاندن محل کاشت از کلاه استفاده کرده یا به مسافرت رفت! .

یک روز بعد از عمل پانسمان در کلینیک باز شده موها شسته می شود. بهتر است پانسمان تا یک هفته هر روز تعویض شود. نحوه شستشوی موها به بیماران آموزش داده می شود. بهتر است هر روز موها به آرامی شسته شود .

تنها عارضه کاشت مو تورم پیشانی و پلک ها ست که خود بخود ظرف سه روز برطرف می شود و مشکلی ایجاد نمی کند. برای جلوگیری از تورم افراد می توانند بعد از اتمام عمل کمپرس یخ روی پیشانی انجام دهند.

چرا فردی که مو کاشته باید صبور باشد؟

زیرا موهای کاشته شده حدود 2هفته تا یک ماه پس از کاشت خواهد ریخت. گرچه این پدیده بیماران را نگران می کند ولی یک پدیده طبیعی بوده و مرحله نهفتگی یا استراحت موقت نامیده می شود. از ماه سوم ریشه های کاشته شده مجددا شروع به رشد خواهد کرد. رشد موهای جدید تا یک سال ادامه خواهد داشت. در ابتدا موها نازک و کم رنگ هستند و پوشش چندانی ایجاد نمی کنند ولی کم کم  کلفت تر شده و با موهای سر یک دست می شوند.

موهای کاشته شده را می توان شست ، با سشوارحالت داد و یا رنگ کرد. این موها زنده و طبیعی بوده و قابل اصلاح هستند. امتیاز این موها دایمی بودن آن هاست.

مشاوره 

جهت ویزیت و مشاوره رایگان، تعیین وقت قبلی نمایید.

شاد و سلامت باشید

آدرس

 تهران ، خیابان تخت طاووس ، نبش میرزای شیرازی شمالی ، ساختمان پزشکان ۱۱۱ ، طبقه ۳ واحد۹

 تلفن

 ٨٨٧١٢١٠٧

ساعت تماس

شنبه تا چهارشنبه ۹صبح تا ۸شب

پنجشنبه ها ۹-۱۴ 

/ 0 نظر / 34 بازدید