درباره ما

بنام خدا

 

من دکتر تورج مکرمی دارای دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران در سال 1377و متخصص پوست و مو و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1383،عضو انجمن پوست ایران و عضو انجمن جراحان کاشت موی طبیعی آمریکا از ده سال پیش فعالیت خود را بر روی کاشت موی طبیعی با روش های fut fit وروش ترکیبی متمرکز کرده ام. در این مدت با متخصصان پوست و موی داخل کشور که در زمینه کاشت مو فعالیت می کنند و متخصصان و اساتید برجسته خارج از کشور در ارتباط بوده و سعی نموده ام با استفاده از جدید ترین تکنیک ها بهترین نتایج را برای بیماران خود ایجاد بکنم. باعث افتخار من است که تعداد زیادی از همکاران پزشک ، مدیران و هنرمندان جهت کاشت مو روی سر خودشان مارا انتخاب کرده اند. بسیار خرسندم که کاشت مو در این مرکز با روش های علمی و مطابق استاندارد های روز دنیا انجام می شود ،شاهد این مدعا صدها بیمار می باشند که در سال های گذشته در این مرکز جراحی شده اند و حتی یک مورد عارضه یا شاکی یا ناراضی از این مرکز وجود نداشته است .

آخرین سمینار انجمن جراحان کاشت موی طبیعی آمریکا در اکتبر2013  در آمریکا برگزار خواهد شد و ما از دستاوردهای آن در مرکز خود استفاده خواهیم کرد.

مرکز مو ی دکتر مکرمی 

مرکز مو ی دکتر مکرمی در قلب پزشکی تهران (تخت طاوس  ) واقع شده است و در مجموعه ای قرار گرفته است که اساتید بزرگ رشته های پزشکی در این مجموعه مشغول به خدمت هستند ، اساتید بزرگ و مشهوری مانند :آقای دکتر میردامادی جراح محترم زنان ، آقای دکتر عباس زاده استاد جراحی بینی و بسیاری از اساتید دیگر .

پرسنل مرکز همگی دوره آموزش کامل کاشت مو را گذرانده و از بهترین تکنسین های کاشت مو بوده و همگی تحت تعلیم مستقیم آقای دکتر مکرمی بوده و با نظر مستقیم ایشان در این مرکز مشغول بکار می باشند .

در کلینیک موی دکتر مکرمی اتاق عمل مجهز مختص کاشت مو وجود دارد که شامل وسائل کامل  کوتاه کردن موها ، شستشوی سر ، وسایل کامل جراحی، وسایل کاشت مو و سیستم صوتی تصویری می باشد .قسمت اعظم وسایل و ادوات مصرف شده در جریان کاشت موی طبیعی یک بار مصرف بوده و مابقی آنها در دستگاهی بنام اتوکلاو (Autoclave) استریل می گردند. علاوه بر این مجاورت ما با تهران کلینیک و بیمارستان طوس نقطه اطمینان مرکز ما است.

متقاضیان محترم ، صفحات این وبلاگ برای آشنایی هرچه بیشتر شما با جنبه های مختلف این عمل طراحی شده است. بدون شک انتخاب روش مناسب توسط دکتر مکرمی و با در نطر گرفتن شرایط هر فرد صورت می گیرد.

متقاضیان محترم پس از تماس تلفنی و رزرو نوبت جهت مشاوره در وقت تعیین شده مراجعه کرده و پس از مشاوره تخصصی با دکتر مکرمی در صورت تمایل نوبت عمل رزرو نمایید.


 

 

مشاوره 

لطفا جهت ویزیت و مشاوره تعیین وقت نمایید.

شاد و سلامت باشید

آدرس

 تهران ، خیابان تخت طاووس ، نبش میرزای شیرازی شمالی ، ساختمان پزشکان ۱۱۱ ، طبقه ۳ واحد۹

تلفن

88712107

ساعت تماس

شنبه تا چهارشنبه ۹صبح تا ۸شب

پنجشنبه ها ۹-۱۴ 

/ 0 نظر / 38 بازدید