نیاز به زیبایی

زیبایی نیاز واقعی یا کاذب

واقعیت آن است که زیبایی نیاز واقعی بشر بوده و نباید مایه شرم و ترس  باشد. ظاهرموهای سر از اولین نکاتی است که توجه انسان ها را در اولین برخورد با یکدیگر به خود جلب می کند. بنابراین تغییر ظاهر می تواند کمک بزرگی برای انسان باشد و تا حد زیادی قادر به بهبود احساس های منفی و رفع بحران درون ما ست.

ریشه های زیبایی دوستی را باید در اعماق روح انسان جستجو کرد. البته نمی توان زمینه های تاریخی و فرهنگی جامعه را نادیده گرفت.حس زیبایی دوستی بشر در طول تاریخ تمدن اشکال متفاوتی به خود گرفته است، موسیقی، مجسمه سازی، نقاشی ،ادبیات و جراحی زیبایی و …از آن جمله می باشند.

 چند سوال مهم

باید از خود سوال کنیم دلیل واقعی تصمیم به این عمل چیست؟ آیا عامل تصمیم گیری خود من هستم و یا فرد، عامل و یا شرائط بخصوص دیگری دلیل این تصمیم گیری است؟
آیا از این عمل و شرایط و نتایج آن به اندازه کافی آگاهی دارم؟
چگونه می توانم اطمینان حاصل کنم که این عمل و متخصص مورد نظر قادر به برآورد کردن نیازهای من خواهد بود؟

آگاهی واقع گرایانه از شیوه جراحی و نتایج آن و تطبیق دادن آنها با انتظارات  خود از اولین و مهمترین نکاتی است که باید پیش از تصمیم گیری به آن فکر و توجه نمود. انتظارات غیرواقع بینانه و غیر عملی،انجام جراحی برای رضایت خاطر دیگران، عدم برقراری رابطه ای صادقانه و خالی از خدشه با جراح، آگاه نکردن جراح از تمامی اطلاعات لازم و ضروری، زمینه ساز  عدم رضایت از جراحی می باشد.

مشاوره 

لطفا جهت ویزیت و مشاوره تعیین وقت نمایید.

شاد و سلامت باشید

آدرس

 تهران ، خیابان تخت طاووس ، نبش میرزای شیرازی شمالی ، ساختمان پزشکان ۱۱۱ ، طبقه ۳ واحد۹

تلفن

88712107

ساعت تماس

 شنبه تا چهارشنبه ۹صبح تا ۸شب

پنجشنبه ها ۹-۱۴ 


 

/ 0 نظر / 29 بازدید